اخبار گلرنگ سیستم

کارگاه معرفی فناوری‌ها، تخصص‌ها، و مهارت‌های مورد استفاده در سامانه‌های سازمانی

کارگاه «معرفی فناوری‌ها، تخصص‌ها، و مهارت‌های مورد استفاده در سامانه‌های سازمانی» به همت شرکت گلرنگ سیستم در پنجمین نمایشگاه ملی کار ایران برگزار می‌شود.
 

golrangsystem-date-icon۱۴۰۱/۱۱/۰۵

کارگاه آشنایی با مجازی سازی دسکتاپ

کارگاه «آشنایی با مجازی سازی دسکتاپ» به همت شرکت گلرنگ سیستم در پنجمین نمایشگاه ملی کار ایران برگزار می‌شود.
 

golrangsystem-date-icon۱۴۰۱/۱۱/۰۵

حضور گلرنگ سیستم در پنجمین نمایشگاه کار ایران

ما با هم برنده‌ایم
حضور گلرنگ سیستم در جامع‌ترین رویداد کاریابی ایران 

 

شرکت گلرنگ سیستم با شعار ما با هم برنده‌ایم (Together to win)  با هدف جذب کارشناسان خبره، سخت‌کوش و با انگیزه از پنجم تا هفتم بهمن در پنجمین نمایشگاه کار ایران حضور دارد.

golrangsystem-date-icon۱۴۰۱/۱۱/۰۳

سینما نوآوری گلرنگ سیستم آغاز به کار کرد

هم‌زمان با آغاز به کار سینما نوآوری؛ فیلم «سه‌شنبه‌ها با موری» به نمایش در می‌آید. سه‌شنبه 20 دی از ساعت 15.45 در نخستین رویداد «سینما نوآوری» از سلسله برنامه‌های فصل دوم دورهمی‌های نوآوری در شاتل به نمایش در می‌آید.

golrangsystem-date-icon۱۴۰۱/۱۰/۱۸

حضور مدیر سرمایه گذاری خطرپذیر Ford در گلرنگ سیستم

نخستین نشست از سلسله نشست‌های فصل دوم دورهمی‌های نوآوری با سخنرانی دکتر علی سلوک (مدیر سرمایه‌گذاری خطرپذیر Ford) با موضوع «تجربه تفکر طراحی در نوآوری سازمانی» برگزار می‌شود. 

golrangsystem-date-icon۱۴۰۱/۰۹/۲۲

فصل دوم دورهمی‌ های نوآوری به زودی آغاز می‌ شود

فصل دوم دورهمی‌های نوآوری با تمرکز بر فعالیت‌های مشارکتی و تعاملی به زودی آغاز خواهد شد. سینما نوآوری، دورخوانی‌کتاب، دورهمی‌های مجازی، بازی‌های جدید و کارگاه‌های آموزشی بخش‌های مختلف این دوره را تشکیل خواهد داد. 

golrangsystem-date-icon۱۴۰۱/۰۸/۲۹

سامانه مدیریت ایده در شرکت گلرنگ سیستم راه اندازی شد

نوآوری مستمر می‌تواند منجر به رهبری بازار شود که این امر مستلزم جریان مداوم و بروز بودن ایده‌ها است، در همین راستا و با هدف توسعه و ایجاد تحول سازمانی گلرنگ سیستم و برای دستیابی به ایده‌های متنوع، سامانه مدیریت ایده در پورتال نوآوری گلرنگ سیستم راه‌اندازی شد.

golrangsystem-date-icon۱۴۰۱/۰۷/۰۲

سامانۀ صدای همکار در گروه صنعتی گلرنک آغاز به کار کرد

به همت کمیته عالی منابع انسانی و گلرنگ سیستم، سامانۀصدای همکار در گروه صنعتی گلرنگ با هدف زمینه‌سازی ایجاد ارتباط نزدیک و مستقیم همکاران محترم خانواده گروه صنعتی گلرنگ با مدیران ارشد شرکت‌ها و گروه آغاز به کار کرد.

golrangsystem-date-icon۱۴۰۱/۰۶/۳۱

گلرنگ سیستم دوره‌های آموزشی با موضوعات متنوع برگزار می‌کند

ما در گلرنگ سیستم برای همکاران جدیدی که به تازگی به جمع ما پیوستن در ابتدای ورود آنها دوره‌های آموزشی کاربردی، مرتبط با هر واحد را برگزار می‌کنیم این دوره‌ها به صورت فصلی و با موضوعات متفاوت با هدف تقویت دانش و مهارت کارکنان برگزار می‌شود.

golrangsystem-date-icon۱۴۰۱/۰۶/۲۹

ششمین سالگرد تأسیس شرکت گلرنگ سیستم

گــلرنگ سیستم یکـی از شـرکــت‌های زیر مجموعه گروه صنعتی گـلرنگ است که در سال 1396 تاسیس شد و در زمینه فناوری‌های دیجیتال، مراکــز داده و ارتـبــاطات، سامانه‌های مدیریت منابـع سازمانی، داده‌پـژوهی و هوش مصنوعی فعالیت خود را آغاز کرد.

golrangsystem-date-icon۱۴۰۱/۰۶/۲۷