گلرنگ سیستم در نگاه اول
درباره ما

درباره ما

شرکت گلرنگ سیستم (سهامی خاص) یکی از شرکت‌های گروه صنعتی گلرنگ و فعال در زمینه فن‌آوری‌های دیجیتال، مراکز داده و ارتباطات، سامانه‌های مدیریت منابع سازمانی، داده‌پژوهی و هوش مصنوعی می‌باشد.  هدف این شرکت ارایه‌ی راه‌‌حل‌های فن‌آوری اطلاعات در جهت كمك به خلق ارزش، افزایش بهره‌وري و ارتقا، توانمندسازی و افزایش سود‌آوري گروه صنعتی گلرنگ است و این شرکت با تکیه بر سرمایه‌ی انسانی 400 نفره خود، بازوی فن‌آوری گروه از ابتدای تاسیس بوده است. شرکت گلرنگ سیستم در گذر زمان به رشد و بالندگی رسیده و اکنون و با تغییر رویکرد گروه صنعتی گلرنگ در استفاده از ظرفیت‌های فن‌‌آوری‌های دیجیتال، در سفر تحول دیجیتال گروه صنعتی گلرنگ نقش‌آفرینی می‌کند.

با توجه به گسترش کاربرد فن‌آوری‌های دیجیتال در عرصه صنعت و روند حرکت گروه صنعتی گلرنگ به سوی جهانی شدن، گلرنگ سیستم ارائه خدمات مشاوره در حوزه تحول دیجیتال و ارائه راه‌کارهای پیشرفته فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات در حوزه های مختلف به همه‌ی شرکتهای گروه و نیز بازارهای بیرونی داخلی و خارجی را در دستور کار خود قرار داده است.

 

«هدف ما نه رقابت که خدمت و افتخار ما همراهی گرم شماست»

ماموریت ما

ماموریت ما

ارايه محصولات و خدمات با کيفيت و خلق ارزش در حوزه فن‌آوری‌های دیجیتال و استفاده از فن‌آوری‌های نوین مانند تحلیل داده، هوش مصنوعی، اینترنت اشیاء و رایانش ابری و با تکيه بر کارکنان با انگيزه و نوآور که باعث بهبود زندگی مشتريان و مصرف‌کنندگان ملی و بين‌المللی و ارتقا سطح رفاه مردم و کارکنان شده؛ به گونه ای که همگان ما را با ماهیت فن‌آوارنه، رشد پايدار، رهبری بازار، برند قابل اعتماد و متعهد به ارزش های اخلاقی و مسئولیت‌های اجتماعی بشناسند.

تلاش می‌کنیم جامعه ما را به‌ عنوان شرکتی فن‌آور، معتبر، استقبال‌کننده از تغيير و تحول، چابک، پويا، کارآفرين و ارزش‌گذار به حقوق اجتماعی بشناسد و به مسیر طولانی باقيمانده و مسئوليت‌های سنگين خود بخوبی واقفيم.

خلاقيت، نوآوری و کارآفرينی و ارايه محصولات و خدمات متمايز با بهترين کيفيت و مناسب‌ترين قيمت در حوزه فن‌آوری‌های دیجیتال و اشتغال‌زایی پایا و پویا سرلوحه کار ماست.

 

چشم انداز ما

چشم انداز ما

شرکت گلرنگ ‌سیستم از ابتدای تأسیس، نقش اساسی در توسعه‌ی فن‌آوری اطلاعات و زیرساخت‌های فن‌آوری در گروه صنعتی گلرنگ داشته است و به‌عنوان بازوی فن‌آوری اطلاعات گروه، خدمات خود را به بیش از 100 شرکت در گروه بزرگ صنعتی گلرنگ ارائه می‌کند.نیازمندی‌های جدید مشتریان، ظهور فن‌آوری‌های نوین، مقتضیّات عصر دیجیتال و وسعت دامنه‌ی فعالیت شرکت، ما را ناگزیر از تحول کرده است.

دهه‌ی 90، «دهه‌ی تثبیت» گلرنگ سیستم بود و دهه‌ی 1400 «دهه‌ی تحول» این شرکت است. شرکت گلرنگ سیستم با هدف خلق ارزش برای مشتری و با تمرکز بر روی سه عنصرِ فرهنگ، فن‌آوری و فرآیند و با اتکاء به سرمایه‌‌های انسانی ارزشمند خود، چشم‌انداز خود را بر اساس تحول دیجیتال بازطراحی نموده و برای تسهیل و تسریع سفر تحول دیجیتال در خانواده‌ی بزرگ گروه صنعتی گلرنگ در کنار سایر شرکت‌های نامدار گروه می‌کوشد.

اصول کاری و بیانیه ارزش

اصول کاری و بیانیه ارزش

مشتری‌مداری: مشتری پادشاه سرزمین ماست. به او احترام می‌گذاریم و نهایت سرعت و دقت را برای پاسخ‌گویی به او بکار می‌بریم.


انسان‌محوری: حرمت انسانی افراد والاتر از سمت سازمانی ایشان است.


فرهنگ کار گروهی: در گلرنگ سیستم هیچ‌کس به تنهائی قهرمان نیست. چابکی، فرآیند و نوآوری قهرمانان ما هستند. منافع گروه را فدای منافع شخصی نمی‌کنیم. اما اگر فردی مشکلی داشته باشد، همه برای رفع مشکل او تلاش می‌کنیم.


نتیجه‌گرائی: کیفیت خروجی ماموریت‌های محوله و رعایت زمان‌بندی‌ها با تمرکز بر بالاترین استانداردها هدف و ماموریت ماست.


صراحتِ تمام عیار: نهایت احترام و در عین حال نهایت صراحت و شفافیت را نسبت به هم داریم. خواسته‌هایمان را با صراحت و صداقت عنوان می‌کنیم و محدودیت‌ها را هم درک می‌کنیم.


چابکی: چابکی اصل محوری بقاء ماست. سرعت و دقت را توأمان در نظر می‌گیریم و متوجه اهمیت زمان هستیم.


فن‌آوری: فن‌آوری شایستگی کلیدی ماست و تشنه‌ی دانستن هستیم. به کمک فن‌آوری جایگاه‌مان را ارتقاء می‌دهیم و علاوه بر توسعه بازار، چابک‌تر خواهیم بود.


نوآوری و خلاقیت: شناسایی مسائل و مشکلات در ارکان شرکت و تلاش برای حل آن از روش‌های نوآورانه یک ارزش است. از بروز مسئله نگران نخواهیم شد و به مسئله به عنوان یک فرصت نگاه می‌کنیم. 


تجربه‌گری: کسی بخاطر شکست در تجربه‌گری و یا اشتباه در تصمیم‌گیری سرزنش نخواهد شد. اما یک اشتباه را دو بار تکرار نمی‌کنیم.


ذهنیت باز: بر روی نظراتمان تعصب نداریم و نسبت به پذیرش دیدگاه دیگران و انتقاد، رویکردی باز داریم.


تصمیم‌گیری: اگر با موضوعی مخالف هستیم، محترمانه و آزادانه ابراز می‌کنیم. اما اگر تصمیمی توسط جمع گرفته شد، همه به انجام آن متعهد هستیم.


 یکپارچگی: جزیره‌ی امنی برای خودمان ایجاد نمی‌کنیم، بلکه همه شهروند گلرنگ‌سیستم هستیم و  موفقیت ما در گرو تعامل و ارتباط مثبت با سایرین و ایجاد یکپارچگی در فرآیندها و ابزارهاست.


مسوولیت‌پذیری: همه‌ی موضوعات به همه‌ی ما ربط دارد. در گلرنگ سیستم «این مشکل من نیست» را از کسی نمی‌شنویم.


نظم: تلاش می‌کنیم چابک باشیم، اما چابکِ منظم. به فرایندها و روال‌ها احترام می‌گذاریم و بی‌نظمی را نمی‌پذیریم.