گلرنگ سیستم در نگاه اول

درباره ما

شــرکت گــلرنگ سیستم (سهامی خاص) یکـی از شـرکــت‌های زیر مجموعه گروه صنعتی گـلرنگ در سال 1394 تاسیس شد و  فعالیت خود را در زمینه‌های فناوری‌ دیجیتال، مراکــز داده و ارتـبــاطات، سامانه‌های مدیریت منابـع سازمانی، داده‌پـژوهی و هوش مصنوعی آغاز کرد.
گلرنگ سیستم با هدفِ ارائه‌ راه‌‌حل‌های فناورانه اطلاعات و مشاوره برای كمك به خلق ارزش، افزایش بهره‌وری، رشد، توانمندسازی و افزایش سود‌آوری گروه صنعتی گلرنگ شکل گرفته است. 
گلرنگ سیستم بازوی توسعه فناوری اطلاعات و تکنولوژی گروه صنعتی گلرنگ است. هموار کردن مسیر و استفاده از همۀ ظرفیت‌های موجود برای سفرِ تحولِ دیجیتالِ گروه صنعتی از وظایف اصلی و ماموریت جدید این شرکت است.
گسترش کاربرد فناوری‌های دیجـیتال در صنعـت و روند حرکت گروه صنعتی گلرنگ به سوی جهانی شدن، گلرنگ سیستم را بر آن داشته تا در حوزه‌های مختلف به همه‌ی شرکت‎های گروه و نیز بازارهای داخلی و خارجی خــدمات ارائه کند.
ارائه محصولات و خدمات با کيفيت و خلق ارزش در حوزه فناوری‌های دیجــیتال و استفاده از فـــناوری‌های نوین مانند تحــلیل داده، هوش مصنوعی، اینترنت اشیاء و رایانش ابری و با تکيه بر کارکنان با انگيزه و نوآور، بــاعث بــهبود زندگی مشـــتريان و مصـــرف‌کـــنندگان ملی و بين‌المللی و ارتقا سطح رفاه مردم و کارکنان شده است.
این بهبود به گونه‌ای است که همگان گلرنگ‌سیستم را با ماهیت فناوارنه، رشــد پــايدار، رهبری بــازار، بـــرند قــابل اعتماد و متــعهد به ارزش‌های اخلاقی و مسئولیت‌های اجتماعی بشناسند.
گلرنگ سیستم تلاش می‌کند جامعه او را به‌ عنوان شرکتی فناور، معتبر، استقبال‌کننده از تغيير و تحــول، چــابک، پــويا، کارآفرين و ارزش‌گذار به حــقوق اجتماعی بشناسد. 

چشم انداز
تبدیل شدن به یکی از مدرن‌ترین پلتفرم‌های توانمندساز، کسب‌وکارها با بهره‌گیری از برترین فناوری‌های دیجیتال.

To become one of the state of the art platforms that enables businesses by utilizing cutting the edge digital technologies
 

ماموریت
ما با توسعه زیرساخت‌های تبادل ارزش دیجیتال و ایجاد زیست‌بوم نوآوری، می‌کوشیم با تکیه بر سرمایه‌های انسانی کارا و باانگیزه، دانش کسب‌وکاری و شبکه ارزش حوزه دیجیتال، گروه صنعتی گلرنگ و سایر ذی‌نفعان را در جهت تسهیل سفر تحول دیجیتال در حوزه‌های زیر همراهی می‌کنیم:

- خلق مدل‌های نوآورانه کسب‌وکار دیجیتال
- توسعه فناوری‌های دیجیتال 
- آفرینش ارزش و ثروت داده‌محور
- طراحی تجربه و سفر مشتریان 
- بهینه‌سازی فرایندهای عملیاتی

اصول کاری و بیانیه ارزش

مشتری‌مداری

مشتری پادشاه سرزمین ماست. به او احترام می‌گذاریم و نهایت سرعت و دقت را برای پاسخ‌گویی به او بکار می‌بریم.

انسان‌محوری

حرمت انسانی افراد والاتر از سمت سازمانی ایشان است.

فرهنگ کار گروهی

در گلرنگ سیستم هیچ‌کس به تنهائی قهرمان نیست. چابکی، فرآیند و نوآوری قهرمانان ما هستند. منافع گروه را فدای منافع شخصی نمی‌کنیم. اما اگر فردی مشکلی داشته باشد، همه برای رفع مشکل او تلاش می‌کنیم.

نتیجه‌گرائی

کیفیت خروجی ماموریت‌های محوله و رعایت زمان‌بندی‌ها با تمرکز بر بالاترین استانداردها هدف و ماموریت ماست.

صراحتِ تمام عیار

نهایت احترام و در عین حال نهایت صراحت و شفافیت را نسبت به هم داریم. خواسته‌هایمان را با صراحت و صداقت عنوان می‌کنیم و محدودیت‌ها را هم درک می‌کنیم.

چابکی

چابکی اصل محوری بقاء ماست. سرعت و دقت را توأمان در نظر می‌گیریم و متوجه اهمیت زمان هستیم.

فناوری‌

فناوری‌ شایستگی کلیدی ماست و تشنه‌ی دانستن هستیم. به کمک فناوری‌ جایگاه‌مان را ارتقاء می‌دهیم و علاوه بر توسعه بازار، چابک‌تر خواهیم بود.

نوآوری و خلاقیت

شناسایی مسائل و مشکلات در ارکان شرکت و تلاش برای حل آن از روش‌های نوآورانه یک ارزش است. از بروز مسئله نگران نخواهیم شد و به مسئله به عنوان یک فرصت نگاه می‌کنیم.

تجربه‌گری

کسی بخاطر شکست در تجربه‌گری و یا اشتباه در تصمیم‌گیری سرزنش نخواهد شد. اما یک اشتباه را دو بار تکرار نمی‌کنیم.

ذهنیت باز

 بر روی نظراتمان تعصب نداریم و نسبت به پذیرش دیدگاه دیگران و انتقاد، رویکردی باز داریم.

تصمیم‌گیری

 اگر با موضوعی مخالف هستیم، محترمانه و آزادانه ابراز می‌کنیم. اما اگر تصمیمی توسط جمع گرفته شد، همه به انجام آن متعهد هستیم.

یکپارچگی

جزیره‌ی امنی برای خودمان ایجاد نمی‌کنیم، بلکه همه شهروند گلرنگ‌سیستم هستیم و  موفقیت ما در گرو تعامل و ارتباط مثبت با سایرین و ایجاد یکپارچگی در فرآیندها و ابزارهاست.

مسئولیت‌پذیری

همه‌ی موضوعات به همه‌ی ما ربط دارد. در گلرنگ سیستم «این مشکل من نیست» را از کسی نمی‌شنویم.

نظم

تلاش می‌کنیم چابک باشیم، اما چابکِ منظم. به فرایندها و روال‌ها احترام می‌گذاریم و بی‌نظمی را نمی‌پذیریم.