مشتریان


ماریناسان

شرکت صنايع سلولزی ماريناسان فعال در حوز‌ه‌ی تولید انواع محصولات سلولزی شامل دستمال کاغذی، دستمال حوله و توالت، دستمال مرطوب، نوار بهداشتی و پوشک است.

marinasun.ir

آرین سلولز صنعت

شرکت آرین سلولز صنعت در سال ۱۳۸۷ با هدف تولید و بسته بندی تیشو و کاغذهای بهداشتی تاسیس شد. این شرکت در اردیبهشت ۱۳۹۳ به بهره‌برداری رسید است.

aryancellulose.com

دنیا اینترنشنال گروپ

شركت دنیا اینترنشنال گروپ از سال ۱۳۸۴ فعالیت خود را در كشور افغانستان با تلاش و كوشش‌های شبانه روزی گروهی از مهندسین و متخصصین افغانی و بین المللی آغاز نمود. برندهای این شركت در حوزه شوینده با نام‌های گلرنگ، نیلو، AVE ،O2 و روشن، در حوزه سلولزی با نام‌های بارلی، گلرنگ، نانسی و مرسی؛ در حوزه پلیمری با نام‌های گلرنگ، آیری و هوم پلاس در بازار افغانستان و منطقه حضور چشم‌گیری دارند. این شركت، راه‌اندازی خط تولید و فروش آب آشامیدنی را نیز در دستور كار خود داشته و این محصول را با كیفیت بالا و خواص درمانی، به زودی وارد بازار خواهد نمود. و نیز شركت DIG برای اولین بار در كشور افغانستان، در حال احداث كارخانه تولید پودر در هرات با ظرفیت ۲ تن در ساعت می‌باشد.

dig.af/fa/

مارینا پخش هستی

توزیع کننده انحصاری محصولات سلولزی و بهداشتی "نانسی" و "بارلی": شرکت ماریناپخش هستی در بهمن ماه 1393 با هدف توزیع و فروش تخصصی محصولات سلولزی و هایژنیک در تهران تأسیس شد. این شرکت فعالیت خود را با توزیع و فروش محصولات تحت دو برند نانسی و بارلی در سراسر کشور به صورت نمایندگی آغاز نمود. درحال حاضر در تهران و 21 استان ایران محصولات نانسی و بارلی از طریق نمایندگان انحصاری به فروش رسیده و در اختیار کانال‌های توزیع قرار می‌گیرد.

info@marinapakhsh.ir