مشتریان


سرمایه گذاری دارویی گلرنگ

شرکت سرمایه‌گذاری دارویی گلرنگ در سال ۱۳۸۹ توسط گروه صنعتی گلرنگ تأسیس و به حوزه مهم و بنیادی صنعت دارو وارد شد. شرکت های فاران شیمی ، آرین سلامت سینا، هستی آرین دارو، هستی آریا شیمی، واریان فارمد و سلامت پخش هستی از مجموعه شرکت های سرمایه‌گذاری دارویی گلرنگ هستند.

www.golranggpi.com

خدمات تحقیقات آرین گستر

خدمات تحقیقاتی آرین گستر (TAG) شرکتی پویا در امور تحقیقاتی، خدماتی و تولیدی در زمینه بیوتکنولوژی است که در سال 1384 تاسیس شده است. شرکت TAG با توجه به اهمیت روزافزون جلبک‌ها در تحقیقات، صنعت و پزشکی در سراسر جهان، بخش مهمی از فعالیت‌های خود را بر این میکروارگانیسم‌ها متمرکز کرده و در صدد است تا ضمن پرورش صنعتی گونه‌های ارزشمند، محصولات با ارزش افزوده بالا مانند مکمل‌های غذایی و دارویی، آنتی اکسیدان‌ها، رنگدانه‌ها و...را نیز تولید نماید.

www.tagbiotek.com/

دارو دات کام

ما در فروشگاه اینترنتی دارو.کام تصمیم گرفتیم همگام با فناوری‌های نوین، تجربه خرید آنلاین را برای تمامی هم وطنانمان، آسان‌تر و خوشایندتر کنیم. آنچه برای ما بیش از همه اهمیت دارد آگاهی‌رسانی، تامین بهینه نیاز مخاطبان، مشاوره و پشتیبانی از آن‌هاست. ما در دارو.کام نیاز مصرف‌کنندگان محصولات آرایشی، بهداشتی و مکمل‌های تغذیه‌ای را به دقت رصد می‌کنیم و از همان لحظه نیاز و جستجو برای خرید تا دریافت محصول، همراه و پاسخگوی آن‌ها خواهیم بود.

daroo.com/

مایا زیست فرایند

شرکت مایازیست فرایند، به عنوان یک شرکت دانش بنیان فعالیت خود را در سال ۱۳۹۱ در زمینه تولید فراورده‌های زیستی آغاز نمود. این واحد پایه و اساس فعالیت خود را بر مبنای نتایج مطالعات و پژوهش‌های مستمر واحد تحقیق و توسعه قرار داده است که با بهره‌گیری از توانمندی جوانان متخصص و کارآمد کشور در میکروبیولوژی، مهندسی و زیست فناوری، توانسته است برای اولین بار در ایران به فناوری تولید کشت‌های آغازگر لبنی با تنوع بالا دست یابد و با شرکت‌های مشابه خارجی رقابت نماید.

myzi.biotech@gmail.com