مشتریان


پاکان پلاستکار

شرکت پاکان پلاستکار (سهامی خاص) در سال ۱۳۸۵ با هدف برطرف نمودن نيازهای بسته‌بندی پلاستيک شرکت پاکشو و سایر شرکت های تولیدی گروه صنعتی گلرنگ تاسیس شد.

pakanplastkar.com

سپهر پلاستیک پدیده

شرکت سپهر پلاستیک پدیده در سال ۱۳۹۰ تأسیس شد و پس از تلاش پیگیر, توسعه فراگیر و استفاده از نوآوری روز دنیا، توانست یکی از تولیدکنندگان موفق و معتبر در صنعت پلاستیک ایران شود. این شرکت در زمینه طراحی انواع قالب‌های تزریق، بادی و تولید، Preform بطری و درب‌های آشامیدنی، شوینده، آرایشی و بهداشتی، رنگ و رزین، دارویی، غذایی، لبنی، انواع کیسه زباله، کیسه فریزر، سفره یکبار مصرف، دستمال پاک‌کننده چندمنظوره، کیسه زیپ‌دار و... در داخل و خارج از کشور امکان تأمین نیازهای پویای بازار امروز را ایجاد نموده است.

sepehrplastic.com/

سپهر پلاستیک میهن

شرکت سپهر پلاستیک میهن یکی از شرکت‌های زیر مجموعه سپهر پلاستیک پدیده با ۲۰ سال سابقه در زمینه تولید انواع پریفرم، درب و بطری جهت مصرف در صنایع مختلف غذایی، آشامیدنی، آرایشی، بهداشتی و سایر مصارف فعالیت داشته و با استفاده از ماشین‌آلات مدرن انواع پریفرم و بطری در اندازه و اوزان مختلف را تولید می‌نمود. در حال حاضر این شرکت در حوزه تولید قطعات صنعتی ولو (پمپ غلیظ پاش) و تریگر (اسپری تفنگی) فعالیت می‌نماید.

spmihan.com

آروین پلاست هگمتانه

شرکت آروین پلاست هکمتانه در سال ۱۳۹۰ راه‌اندازی شد. این شرکت فعالیت خود را با تولید محصولات پلیمری (کیسه فریزر، کیسه‌زباله و سفره‌های یکبارمصرف) آغازکرد. آروین پلاست هکمتانه در حال حاضر در زمینه تولید محصولات پلیمری، نایلکس‌های فروشگاهی و تبلیغاتی، نایلون‌های عریض بسته‌بندی و نایلون‌های شرینک فعالیت دارد. همچنین چاپ بر روی نایلکس‌ها تا ۶ رنگ نیز جز خدمات این شرکت به شمار می‌آید. شایان‌ذکر است تولید محصولات لندی و پیکوپلاست در کارخانه آروین پلاست هکمتانه انجام می‌پذیرد.

plastarvin@gmail.com