اولین رویداد از سری رویدادهای علم داده دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه تهران

golrangsystem-socials-print
اخبار تخصصی#
golrangsystem-date-icon۱۳۹۸/۰۵/۰۹

اولین رویداد از سری رویدادهای علم داده دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه تهران

امروزه علم داده و مفاهیم زیرمجموعه آن مانند کلان داده، داده کاوی و ... به یکی از مهمترین و کاربردی ترین مباحث در سطح کاربردی و علمی تبدیل شده است. دانشجویان و پژوهشگران دانشگاهی نیز در سراسر دنیا به این حوزه  علاقه مند هستند. دامنه کاربرد و علاقه مندی به علم داده تنها به پژوهشگران دانشگاهی محدود نمی شود و بسیاری از صنعتگران و شرکت های بزرگ نیز به این حوزه علاقه مند هستند. پیش بینی می شود تا چند سال آینده علم داده به یکی از پردرآمدترین مشاغل در دنیا تبدیل شود.

مرکز مطالعات مهندسی فرآیندهای کسب و کار و مدیریت منابع و مرکز مطالعات لجستیک و مدیریت زنجیره تامین دانشکده صنایع دانشگاه تهران با همکاری انجمن علمی مهندسی صنایع دانشکده فنی دانشگاه تهران، در راستای آگاهی سازی اساتید، دانشجویان، پژوهشگران و علاقه مندان به حوزه های نوین علمی و آشناسازی آن ها با کاربردهای صنعتی و کاری علم داده، از شرکت های خوش نام و مرتبط با علم داده دعوت نمود تا در رویداد Data Science Day تجربیات خود را با دانشجویان و علاقه مندان به اشتراک بگذارند.

شرکت گلرنگ سیستم و شرکت دیجی کالا در راستای اجرای مسئولیت های اجتماعی خویش در آگاه سازی علاقه مندان به حوزه های کاری نوین به عنوان سخنران و حامی در این رویداد شرکت کردند. همچنین نمایشگاه کار در این رویداد توسط این شرکت ها برگزار و رزومه کاری شرکت کنندگان برای فرصت های شغلی مورد نیاز توسط حامیان دریافت گردید.

این رویداد نیم روزه در تاریخ 21 تیر 97، از ساعت 14 الی 18 در آمفی تئاتر ساختمان مرکزی واقع در خیابان کارگر شمالی، پردیس دانشکده های فنی برگزار گردید. مخاطبین این رویداد اساتید، دانشجویان، پژوهشگران، متخصصین و علاقه مندان به حوزه علم داده بودند.

  


در شبکه های اجتماعی